SZKOLENIE Z LUISEM ASTOLFI NA HIPODROMIE WOLA

Odsłony: 11488
Serdecznie zapraszamy na elitarne szkolenie z gwiazdą WKKW i skoków - Luisem Astolfi, jednym z najwybitniejszych trenerów na świecie, aktualnym sportowcem - czterokrotnym olimpijczykiem z Los Angeles, Seulu, Barcelony i Sidney. Kiedyś trenerem kadry Hiszapanii, obecnie trenerem jeźdźców wysokiej klasy, w Polsce min. Maksymilian Wechta, Krzysztof Retka czy Natalia Czernik. Szkolenie obejmuje dwa dni 9 i 10.04.2019 r. i odbędzie się na Hipodromie Wola. Organizatorem jest Five Star Events.

Konsultacje kierowane są dla osób na różnym poziomie zaawansowania, zarówno dla tych, które zawodowo zajmują się treningiem koni, instruktorów oraz trenerów, jak również dla osób, które jeżdżą na amatorskim poziomie, którym zależy na dalszym rozwoju.
Dodatkowo tradycyjnie podczas kliniki będą pojawiały się szkolenia z firmami, które będą partnerami wydarzenia. Chcieliśmy by trener odwiedzał wielkopolskę 4 razy do roku.

Istnieje możliwość zarezerwowania boksu w stajni(70zł za dzień), zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Anitą Szymaniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 608 283 000.

Koszt udziału w klinice dla jeźdźca z koniem to 1250 zł.
Cena obejmuje dwa treningi w parach z Luisem, , tłumacza i profesjonalną relację fotograficzną.
DLA JEŹDZCÓW Z KOŃMI 10% ZNIŻKI DLA DRUGIEGO KONIA!

Jest też możliwość udziału jako słuchacz, cena to 60 zł za dzień.
Osoby chętne na udział w klinice z koniem oraz słuchaczy prosimy o kontakt mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie należy wypełnić formularz:
1)Imię i nazwisko uczestnika
2)Nazwa i płeć konia, na czym ma stać
3)Poziom zaawansowania pary(konkursy w jakich startują)
4)Numer telefonu
5)Informacja o noclegu, ilości posiłków które mamy zamówić
6)Potwierdzenie przelewu

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całościowa za szkolenie na konto Five Star Events - Florentyna Weronika Korkuć.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Wpłat można dokonywać na nr konta organizatora: 82 1240 2702 1111 0010 8730 1770 Bank Pekao Warszawa, z podaniem daty szkolenia oraz imienia i nazwiska uczestnika.
Po opłacie pieniądze nie będą mogły być zwrócone ze względów organizacyjnych.

Organizator: Five Star Events - Florentyna Weronika Korkuć
Termin konsultacji: 9 i 10.04.2019r.

Miejsce konsultacji: Hipodrom Wola
ul. Lutycka 34, 60-415 Poznań

Rezerwacja boksów: Anitą Szymaniak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 608 283 000

Zgłoszenia z formularzami do Florentyny Korkuć z Five Star Events:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 531 780 952